ZYLIA Have it all !

 

Zapytaj o cenę i warunki sprzedaży: kontakt@stegre.pl

Elementy zestawu:

1. Urządzenie ZYLIA ZM-1: kula mikrofonowa, stojak, adapter, kabel USB
2. Oprogramowanie ZYLIA Studio
3. Wtyczkę ZYLIA Studio Pro plugin
4. Oprogramowanie ZYLIA Ambisonics Converter
5. Wtyczkę ZYLIA Ambisonics Converter plugin
6. Cztery utwory nagrane i zmiksowane za pomocą ZYLIA ZM-1 oraz ZYLIA Mix & Master Service

System ZYLIA Have it all! składa się z macierzy mikrofonowej ZM-1, oprogramowania ZYLIA Studio, wtyczki ZYLIA Studio Pro Plugin, aplikacji ZYLIA Ambisonics Converter oraz wtyczki ZYLIA Ambisonics Converter plugin. Zestaw ZYLIA Have it all! zawiera szereg zaawansowanych funkcjonalności wspomagających rejestrację i przetwarzanie nagranych dźwięków. Umożliwia wykonywanie wielośladowych nagrań zespołów muzycznych przy pomocy jednego urządzenia ZM-1 z dziewiętnastoma kapsułami mikrofonowymi. Połączenie i zasilanie poprzez port USB pozwala na rejestrację dźwięków na komputerach z systemami Windows, MacOS i Linux.

ZYLIA Have it all! to pierwsze na świecie przenośne studio nagrań, które pozwala na wielościeżkowe nagrywanie całej sceny dźwiękowej (360-stopni) 19 mikrofonami umieszczonymi w jednym urządzeniu podłączonym bezpośrednio do laptopa.

Dedykowane oprogramowanie ZYLIA Studio to aplikacja komputerowa przeznaczona do pracy z systemami MAC, Linux i Windows (także tablety i smartfony z systemem Windows), które zapewnia:

 • możliwość rejestracji, miksowania i zapisu nagrań dźwiękowych
 • wyodrębnianie poszczególnych instrumentów i wokali na osobne ścieżki audio
 • kreatywne tworzenie zbalansowanych nagrań, dostosowanie głośności poprzez wykorzystanie wbudowanej opcji AUTOMIXu
 • wiele możliwości eksportu (19-kanałowy wav, stereo miks, ścieżki mono instrumentów) z częstotliwością 48 kHz i rozdzielczością 24 bitów
 • wykonanie dalszej obróbki utworu w Twoim ulubionym DAW
 • darmowe aktualizacje oprogramowania

Plugin ZYLIA Studio PRO zapewnia:

 • Możliwość tworzenia oraz odsłuchu wirtualnych mikrofonów oraz ustawień m.in. charakterystyki kierunkowej – podczas post-produkcji lub na żywo!
 • Presety do zestawów surround: 5.1, 7.1, 5.4.1, 22.2
 • Separację źródeł dźwięku w czasie rzeczywistym
 • Automatyczną lokalizację źródeł dźwięku

Oprogramowanie ZYLIA Ambisonics Converter zapewnia:

 • Konwersja do B-formatu (1, 2 i 3 rząd HOA)
 • Kolejność kanałów FuMa lub ACN
 • Normalizacja SN3D lub N3D
 • Kompatybilność z ambiX
 • Wsparcie dla YouTube360 i Facebook360
 • Możliwość zmiany pozycji macierzy ZM-1 na etapie post-produkcji

Plugin ZYLIA Ambisonics Converter zapewnia:

 • Dostępny jako VST, VST3, AU, AAX
 • Wersje na macOS i Windows
 • Kompatybilny z DAWami, które wspierają wielokanałowe ślady (m.in. Pro Tools, Reaper).

System ZYLIA Have it all! jest niezwykle łatwy w użyciu, a uzyskany dźwięk bardzo naturalny i wysokiej jakości. Zaawansowane funkcje zapewniają możliwość zmian ustawień i charakterystyk wirtualnych mikrofonów, pozwalających uzyskać pełną kontrolę nad zarejestrowaną sceną dźwiękową.

Końcowy efekt automiksu jest niesamowity i bardzo ułatwia proces tworzenia własnej muzyki.

ZYLIA Studio

ZYLIA Studio to aplikacja przeznaczona do pracy z urządzeniem ZM-1, które zapewnia możliwość wykonania profesjonalnych nagrań wielościeżkowych zespołu oraz miksowanie ścieżek, w celu przygotowania zbalansowanego nagrania w jakości studyjnej.

Program ZYLIA Studio umożliwia nagranie całej sceny dźwiękowej i odseparowanie od siebie dźwięków poszczególnych instrumentów i głosów. Możesz samodzielnie zmiksować nagrane instrumenty, kontrolując poziomy głośności, korekcję i panoramę dźwięku lub skorzystać z funkcji AUTOMIX.

Zestaw został stworzony z myślą o artystach, którzy pragną w prosty i szybki sposób nagrywać i miksować swoją muzykę w studyjnej jakości. To wszystko można uzyskać przy pomocy jednego urządzenia rejestrującego ZM-1 i zaledwie kilku kliknięć w programie ZYLIA Studio.

Jak to działa ?

W ZYLIA Studio 2.0 instrumenty są automatycznie wykrywane i lokalizowane wokół mikrofonu podczas nagrywania, dlatego po prostu wybierz preferowaną konfigurację: pasmo, surround lub techniki mikrofonowe.
Na ekranie nagrywania zostanie wyświetlone śledzenie na żywo źródeł dźwięku i jego dynamiczna mapa. Muzycy muszą jedynie umieścić w pobliżu instrumenty w odpowiedniej strefie wokół mikrofonu, a dynamiczna mapa energii pomoże im śledzić ich pozycję.
Zaleca się również wybór rodzaju instrumentu poprzez dwukrotne kliknięcie ikony źródła dźwięku. Nie wpływa to na jakość nagrań, ale poprawia wyniki funkcji Automix.
Po rozpoczęciu nagrywania, cały proces rejestracji będzie prezentowany w postaci wykresu fali dźwiękowej, generowanej w czasie rzeczywistym.
Aby przejść do okna Miksowania, kliknij ikonę miksu na nagraniu.
W oknie Miksera możesz wyodrębnić poszczególne instrumenty na osobne ścieżki i miksować je razem. Mikser oferuje również łatwy w użyciu 3-pasmowy korektor dla każdego źródła dźwięku, poziomu głośności, panoramowania, funkcji „solo” i wyciszenia dla każdej oddzielnej ścieżki. Utwórz zbalansowane nagranie, ręcznie dostosowując wszystkie parametry lub użyj opcji AUTOMIXu.
Okno eksportu oferuje przejrzysty widok opcji eksportu plików. Zaznacz preferowane opcje, a następnie wybierz przycisk Eksport widoczny na dole obrazka.

Dostępne Tutoriale z pewnością ułatwią pracę z aplikacją